لوگو فروشگاه آنلاین یک با یک

درباره یک با یک

یک فروشگاه، یک خرید به وسعت اعتماد

مـامـوریـت

 

سایت یک با یک، فقط یک فروشگاه برای فروش محصولات آنلاین نیست، بلکه متدی خلاقانه با هدف تکریم و احترام به مشتریان و خریداران محصولات است. اصلی ترین و مهم ترین دغدغه فروشگاه سایت یک با یک، ارائه کالا اورجینال به طرفداران و مشتریان است. متاسفانه به دلیل وجود کالاهای غیر اورجینال، تقلبی و فیک، تشخیص آنها از اصل برای کاربران نه چندان سخت شده، که گاها غیر ممکن گردیده است.

در چنین بازار آشفته ای، ایمان داریم که میتوانیم کالای اورجینال را نه به قیمت گزاف، بلکه کاملا به قیمت عادلانه و منصفانه دست مصرف کننده و خریداران محصولات دیجیتال کنیم. استفاده از محصول اورجینال حق تمام ایرانینان است. به همین خاطر محصولات دارای هولوگرام بوده و با ضمانت اصالت کالا به مشتریان عرضه می گردند.

دفتر فروشگاه یک با یک

چشم انداز

ما در فروشگاه اینترنتی یک با یک موظف هستیم، محصولات و کالاهای دیجیتال اورجینال، را به قیمت معتبر عرضه شما خریداران بکنیم. وب سایت یک با یک، محصول شرکت نیکاسه می باشد که قبلا با نام تجاری نیکاسه آنلاین فعالیت می نمود.

فروشگاه فیزیکی ما برای حضور مشتریان عزیز در شهر تبریز، پذیرای شما عزیزان می باشد. تمام مجوزهای ملزوم برای فعالیت توسط یک با یک، توسط نهاد ها و سازمان های مربوطه اخذ گردیده است. از نماد الکترونیک، تا پروانه کسب سازمان صنعت و معدن. پس بدون نگرانی و با یک خیال راحت نسبت به خریدتان اقدام نمایید.

تمام تلاش ما در یک با یک این است که سفارش شما سروران گرامی را همان روز تحویل سامانه حمل کنیم. به همین منظور تمام سفارشات شهر تبریز در همان روز و در عرض 3 ساعت صورت می پذیرد. و برای سفارشات خارج از آن نهایتا تا ساعت 11 صبح بعد تحویل مامور پست می گردد.

تیم ما . . .

سعید امامی

سعید امامی
بنیانگذار و موسس
امین شاگردی

امین شاگردی
مدیر فروش و مارکتینگ
علی
علی
مدیر محتوا و پشتیبانی فروش 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...